Cenniki do pobrania

Kategorii:
Nowości:

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

O nas

Wydawnictwo Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim działa od 2000 roku. Od września 2010 roku Wydawnictwem zajmuje się Dział Nauki i Wydawnictw Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Teatralnej 25. Wydawnictwo promuje działalność naukową pracowników, publikując wyniki ich pracy: monografie, rozprawy, dysertacje. Oferuje studentom nowe podręczniki, skrypty i przewodniki oraz zbiory ćwiczeń będące efektem działalności dydaktycznej pracowników Uczelni. Również wydaje artykuły i referaty wygłoszone na konferencjach, seminariach i sympozjach.
W stałej ofercie Wydawnictwa są także serie wydawnicze: Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim; Dysertacje doktorskie; Źródła.

Ważnym zadaniem jest promocja i rozpowszechnianie naszego dorobku. Nieprzerwanie od 2009 roku prowadzimy internetową sprzedaż naszych książek oraz administrujemy własną stroną internetową. Najważniejsze jest, aby trafić z książką do jak największej liczby odbiorców.

Ostatnio oglądane

Sklep jest w trybie podglądu

Click Shop | Hosting home.pl